CHP merkezinde 'teknolojik önlem' devri başladı

CHP merkezinde 'teknolojik önlem' devri başladı.10709
  • Giriş : 06.07.2008 / 09:38:00

CHP Lideri Deniz Baykal'ın talimatıyla bilgisayar yedekleme harekatı başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cep telefonundan ‘ağzı yanan’ CHP’de Ergenekon sonrası Baykal’ın talimatıyla bilgisayar yedekleme harekâtı başlatıldı

"Dinleniyoruz" iddiasıyla Türkiye’yi ayağa kaldıran CHP’de, bilgisayarların “yedeklenmesi” talimatı verildi. Baykal, “Bilgisayar kullanırken dikkatli olalım ve şakadan da olsa yazdıklarımıza, konuşmalarımıza dikkat edelim” uyarısında bulundu.

BAYKAL'A İZDİHAM

Ulukışla’da düzenlenen festivale katılan Baykal’la tokalaşmak isteyen yüzlerce kişi ezilme tehlikesi atlattı

Niğde’nin CHP’li Ulukışla İlçe Belediyesi’nce Ulukışla Toroslar Kültür ve Sanat Festivali’ne CHP Genel Başkanı Deniz Baykal da katıldı.

Baykal, AKP hükümetini eleştirdiği konuşmasının ardından yerine geçip kendisine ikram edilen kirazı yedi. Baykal, festivalden ayrılmak için yerinden kalkınca partililer üzerine doğru hücum etti. Baykal’ı yakından görmek dokunmak, el sıkmak isteyenlerin yarattığı kargaşa güvenlik görevlilerine de zor anlat yaşattı. Baykal, oluşturulan koridordan geçmek zorunda kalırken bir çok kişi de yere düşerek ezilme tehlikesi atlattı. Baykal, güçlükle helikoptere binerek Ankara’ya döndü.

Baykal festivalde yaptığı konuşmada ise AKP’nin ekonomik politikasını eleştirdikten sonra şunları söyledi:

"Türkiye’ye baktığınız zaman, içim huzur içinde, geleceğim güven altında diyebiliyor musunuz? Devlet kendi kendisiyle kavgalı, yargısıyla kavgalı, üniversitesiyle kavgalı. Vatandaşlarla kavgalı, herkes birbiriyle kavgalı. Birbiriyle sürtüşüyor, herkes bir biriyle çekişiyor. Bu tablo böyle gitmez, inşallah da gitmeyecek."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious