CHP seçimi 100 kişilik ekiple takip ediyor

CHP seçimi 100 kişilik ekiple takip ediyor.11391
  • Giriş : 29.03.2009 / 20:27:00

Anamuhalefet partisi CHP seçim sonuçlarını Genel Merkez'deki 100 kişilik bir ekiple takip ediyor. Partisinin seçim akşamında yapacağı çalışmalar hakkında...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Uzun süren seçim kampanyasının ardından partiler, çalısmalarının meyvelerini bu gece topluyor. Anamuhalefet partisi CHP de seçim sonuçlarını Genel Merkez'deki 100 kişilik bir ekiple takip ediyor.
Partisinin seçim akşamında yapacağı çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Sekreter Önder Sav, 16 büyükşehir ve 65 il ile ilçe ve beldelerin önemli bir kısmında aday gösterdiklerini hatırlatarak, şaibelerden uzak bir seçim süreci temenni etti. Önder Sav, Genel Merkez'de 100'ü aşkın partilinin görev başında olduğunu ve kesin sonuçlar alınıncaya kadar çalışmaların süreceğini söyledi.

Sav, seçim sonuçlarından umutlu olup olmadığı yönündeki bir soru üzerine, "CHP, iktidar partisi karşısında önemli bir güç olarak mücadelesini sürdürüyor. Umutsuz olmak için hiçbir neden göremiyorum" dedi.

Genel Merkez'de çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu partililer, seçim sonuçlarını il teşkilatlarından telefonla alarak, sisteme girilmek üzere bilgisayar operatörlerine aktaracak. Saat 18:15 itibariyle partiye sonuçların henüz gelmeye başlamadığı görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*