CHP ve DP'den ortak aday

CHP ve DP'den ortak aday.11391
  • Giriş : 30.12.2008 / 17:29:00

DYP'den 1994-1999 döneminde Isparta Belediye Başkanlığı yapan Mehmet Aybatılı'yı ortak aday olarak gösteren CHP ile DP'ye, diğer muhalefet partilerin de destek vermesi bekleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Isparta Milletvekili Mevlüt Coşkuner, “Isparta'da DP gerçeği vardır. Biz bunu göz ardı etmeden DP'yi şemsiye olarak kabullendik” dedi.

CNA


CHP Isparta Milletvekili Mevlüt Coşkuner, 29 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere, Demokrat Parti ile birlikte eski Belediye Başkanı ve mevcut Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Aybatılı'nın ortak adaylığında gideceklerini açıkladı. Ortak adaylarını açıklamak için basın toplantısını düzenleyen Mevlüt Coşkuner, seçime hangi çatı altında girileceğinin öneminin olmadığını belirterek, “Isparta gerçeği var. Yerel seçimde belirleyici bu gerçektir. Isparta'da DP gerçeği vardır. Biz bunu göz ardı etmeden DP'yi şemsiye olarak kabullendik. Ama bu şu değil, DP aday çıkarıyor da biz CHP olarak desteklemiyoruz. Biz olayın içerisindeyiz. Bizim ortak adayımız Mehmet Aybatılı. Bu oluşumun içinde hangi parti var ise onun adayı Mehmet Aybatılı'dır. Şemsiyedir, çatıdır, bunlar ikinci şeyler” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*