CHP yeni binasına taşınıyor

  • Giriş : 15.05.2006 / 00:00:00

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP), Söğütözü'nde yaptırdığı ve iki yıldır yapımı süren akıllı genel merkez binasını, temelini attığı tarih olan 19 Mayıs'ta açacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Programa Merkez Yönetim Kurulu, Parti Meclisi, Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri ile milletvekillerinin yanı sıra, belediye başkanları, belediye meclisi ve il genel meclisi üyeleri, CHP'de geçmiş dönemde görev yapmış parlamenterler ile parti üyeleri ve vatandaşlar davet edildi.

Konuyla ilgili bir genelge yayınlayan Genel Sekreter Önder Sav, yeni genel merkez binasının temelinin de iki yıl önce yine bir 19 Mayıs günü attıklarını, binanın açılışının da 19 Mayıs'ta yapılmasının bir rastlantı değil, bilinçli bir seçim olduğunu belirtti. "Akıllı bina" olarak adlandırılan CHP'nin yeni genel merkez binası yaklaşık 24 milyon dolara mal oldu.

14 katlı binanın 12. katında Genel Başkan Baykal'ın makam odası yer alırken, 13. katta VIP Cafe, 14. katta ise yurt dışından gelenlere ve önemli konuklara ayrılmış bölüm bulunuyor. Güneş ışığına karşı camları filtrelenmiş olan binanın etrafı ve önemli bölümleri ise 24 saat kameralarla görüntülenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious