CHP'de bölge toplantıları yarın başlıyor

CHP'de bölge toplantıları yarın başlıyor .56737
  • Giriş : 23.11.2007 / 10:59:00

Kurultay süreci başlayan CHP'de bölge toplantıları yarın başlıyor. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, yarın Adana'da, 25 Kasım'da da Kocaeli'de yapılacak bölge toplantılarına katılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP'de kurultay sürecine dönük bölge toplantıları yarın başlıyor.
CHP yönetimi, kurultay çalışmaları kapsamında ilk bölge toplantısını yarın Adana'da yapacak. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın da katılacağı toplantıya, Mersin, Karaman, Osmaniye, Adıyaman, Kahramanmaraş, Kilis ve Hatay'dan örgüt temsilcileri katılacak.
İkinci bölge toplantısı ise 25 Kasım Pazar günü Kocaeli'de gerçekleştirilecek. CHP lideri Baykal buradaki toplantıya da katılacak. Kocaeli'de yapılacak toplantıya, Düzce, Bolu, Sakarya, Yalova, Zonguldak, Bartın, Karabük, Bursa ve Bilecik il örgütleri katılacak.
Toplantılara, il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra partili belediye başkanları ile CHP Parti Meclisi, Merkez Yönetim Kurulu ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri ve katılımcı illerin milletvekillerinin de katılması öngörülüyor.

-MUHALİFLER DE YURT TURUNA ÇIKIYOR-

CHP yönetiminin bölge toplantısı yapma kararının ardından muhalifler de parti örgütleriyle buluşmak üzere yurt gezileri düzenleyecek. CHP'de genel başkanlık yarışına giren Samsun Milletvekili Haluk Koç, hafta başında Trakya turuna çıkacak. Koç, Edirne, Kırklareli, Çanakkale ve Tekirdağ'da 2 günlük çalışma yapacak. Parti örgütleriyle buluşacak olan Koç, kurultay sürecine ilişkin görüş alışverişinde bulunacak.
Adı genel başkan adayları arasında gösterilen ancak şu ana kadar resmi bir açıklama yapmayan eski Ankara Milletvekili Mehmet Tomanbay ise yarın Karadeniz turuna çıkacak. Tomanbay, yarın Artvin'de üniversite öğrencileriyle buluşacak. Tomanbay buradaki temaslarının ardından Rize ve Trabzon'da toplantılar gerçekleştirecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious