CHP'den 'Seçmen listesi' genelgesi

  • Giriş : 08.12.2006 / 00:00:00

CHP Genel Sekreteri Önder Sav askıya çıkarılacak seçmen listeleriyle ilgili olarak parti teşkilatına bir genelge yayınladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Genel Sekreteri Önder Sav askıya çıkarılacak seçmen listeleriyle ilgili olarak bir genelge yayınladı. Sav genelgesinde, “Seçimlerin doğru seçmen kütükleri ile yapılabilmesinin güvencesini örgütümüzün bu konularda göstereceği dikkat ve ortaya koyacağı özverili çalışma oluşturacaktır” derken, sandık çevresi sorumlularının çalışmalarının en geç 31 Ocak 2007 tarihine kadar bitirilmesi uyarısında bulundu.

CHP Genel Sekreteri Önder Sav ve Genel Sekreter Yardımcısı Algan Hacaloğlu imzasıyla CHP il / İlçe Başkanlıklarına bir genelge gönderilerek askıya çıkarılacak seçmen listeleri ve seçmen bilgilerinin güncelleştirilmesiyle ilgili olarak gerekli özenin ve dikkatin gösterilmesi istendi.

“Seçimlerin doğru seçmen kütükleri ile yapılabilmesinin güvencesini örgütümüzün bu konularda göstereceği dikkat ve ortaya koyacağı özverili çalışma oluşturacaktır” denilen genelgede, sandık çevresi sorumlularının çalışmalarını en geç 31 Ocak 2007 tarihine kadar bitirilmeleri gerektiği belirtildi.

Genelgede, “25 Aralık 2006 tarihinde başlayacak olan Muhtarlık Bölgesi Seçmen Listelerinin güncelleştirilme işlemlerine, tüm hazırlıkları zamanında tamamlayarak eksiksiz ve etkili olarak katılacağınıza, seçmenlerin bu konuda uyarılması için gerekli özeni göstereceğinize ve “güncelleştirme işlemlerine ilişkin itiraz sürecini” en etkin ve eksiksiz bir şekilde zamanında gerçekleştireceğinize olan inancımı belirtir, gereğini önemle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious