CHP'li başkan, görevine iade edildi

  • Giriş : 02.04.2007 / 00:00:00

Bir süre önce CHP Çorum İl Başkanlığı tarafından görevden alınan Merkez İlçe Başkanı İsmail Uçar, CHP Genel Merkezi tarafından tekrar görevine iade edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yenilenen yönetim kurulu ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Uçar, il yönetimi ile yaşadıkları anlaşmazlığı 'aile içi anlaşmazlığın tatlıya bağlanması' şeklinde yorumladı. CHP Milletvekili Feridun Ayvazoğlu'nun da katıldığı toplantıya CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım şehir dışında olduğu gerekçesiyle katılmadı. Merkez İlçe Başkanı Uçar, parti genel merkezinin il yönetiminin verdiği görevden uzaklaştırma kararını geçersiz kıldığını, geçtiğimiz cuma günü ellerine ulaşan kararla birlikte hiç ara vermedikleri çalışmalara aynı kararlılık ve sorumlulukla devam edeceklerini bildirdi.

Uçar, "Partimizin yetkili organları tarafından çözüme kavuşturulan bu konu CHP merkez ilçe yönetimi açısından da kesin olarak kapanmıştır. Bundan sonra yine eski şevk ve heyecanımızla ve il yönetim kurulumuzla el ele, birlikte partimizi bir daha ileri götürmek için özveri ile çalışacağız." dedi.

Yönetim kurulundaki değişikliğin önceki yönetimde görev alanların işlerinin yoğunluğu nedeniyle kendilerinin isteği üzerine gerçekleştiğini açıklayan İsmail Uçar, başkanlığındaki CHP Merkez İlçe Yönetimi'nin şu isimlerden oluştuğunu açıkladı: Gazi Uysal, Ulaş Eral, Ali Kurt, Perihan Samsunlu, Aydın Garipoğlu, Yeter Özer, Ayten Kılıç, Kadim Sarıkaş, Hıdır Kılıçarslan, Cemil Kaya, Kenan Sır, Şefika Kuzu, Mehmet Ersoy ve Selamet Örgel.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious