CHP'li başkan AK Partili vekili övdü

CHP'li başkan AK Partili vekili övdü .6791
  • Giriş : 30.09.2007 / 23:36:00

Artvin Belediye Başkanı Emin Özgün, kendisini makamında ziyaret eden AK Parti Artvin Milletvekili Ertekin Çolak'a övgü yağdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Birbirine sarılan Milletvekili Çolak ve Başkan Özgün, basına samimi pozlar verdiler. Milletvekili Ertekin Çolak, "Size olan ziyaret borcumuzu ödeyelim dedik. Birbirimizi siyasetten önce tanıyoruz. seçim meydanlarında hep söyledim, 'seçim sonrası siyaseti bir kenara bırakıp, en iyi hizmeti nasıl getiririz' bunun hesabını yapacağız. Bu CHP'li belediye de olabilir ÖDP'li de olabilir. Bizim için önemli olan hizmet üretebilmektir. Hizmeti kim iyi üretiyorsa onu alkışlamak lazım. Milletvekili olmadan seçim meydanlarında söz verdim, dedim ki 'hangi belediye olursa olsun yardım edeceğiz'. Zaten Emin Özgün'ün bize ihtiyacı olmaz ama yine de yardımcı olacağımız bir durum olursa elimizden geleni yaparız" dedi.

Artvin Belediye Başkanı Emin Özgün ise, "Sayın vekilim, size ihtiyacımız olmaz mı? Ben buradaki birçok konuda sizi aradım, ilgi gösterdiniz. Samimi olarak bir şey söylüyorum, ben kendi milletvekilime ön seçim meselesi yüzünden kırgınım. Ben CHP Milletvekili Sayın Metin Arifağaoğlu'nun kendisine dedim, 'benim seninle işim olmaz' diye. 'Ben Artvin sorunlarıyla ilgili Ertekin Bey'e giderim, çözerim' dedim. Yani o derece bir durum var. Asıl size ihtiyacımız var, Artvin'in size ihtiyacı var" diye konuştu.

Belediye Başkanı Emin Özgün şöyle devam etti:

"Bunu sakın yanlış anlamayın ama geçmiş dönemde bu konuda bir sıkıntı çektik. Size ihtiyacımız var. Bizim milletvekilimizsiniz, bu hükümet bizim hükümetimizdir, Ertekin Bey bizim milletvekilimizdir, benim siyasi anlayışım budur."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious