CHP'li Eryılmaz'dan Gökçek'e sert tepki!

CHP'li Eryılmaz'dan Gökçek'e sert tepki!.9350
  • Giriş : 21.08.2008 / 04:03:00
  • Güncelleme : 21.08.2008 / 00:23:06

Yerel seçimler yaklaşırken, belediyelerin arasındaki mücadelede tansiyon artıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çankaya Belediyesi Başkanı Muzaffer Eryılmaz, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek"in, yerel seçimlerde CHP"nin Çankaya adayının İl Başkanı Yaraş Çatak olacağını öne sürmesine sert tepki gösterdi. Eryılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, Gökçek"e “CHP"ye aday tayin etmek senin haddin değil" dedi ve söz konusu açıklamaların Gökçek"in “kendisinin çalıp kendisinin oynamak istediğini" gösterdiğini belirtti.

CHP"nin yeri geldiğinde Çankaya ve Ankara için en iyi adayları çıkaracağını ifade eden Eryılmaz, “Gökçek şunu bilsin ve unutmasın ki, o çok korktuğu ve aday olmasını istemediği Muzaffer Eryılmaz"ın aday olup olmamasından daha önemli olan bir gerçek var; o da Çankaya"daki Ankara"daki aday kim olursa olsun, onların hepsi de birer Muzaffer Eryılmaz olacak Gökçek"in, onun korkularıyla yaşamasını aynen devam ettirecektir. Yani CHP var oldukça, Çankayalılar var oldukça, Gökçek rahat bir uyku uyuyamayacak" dedi.

Eryılmaz, her CHP"li adayın da bir “Muzaffer Eryılmaz" olarak Gökçek"e karşı çıkacağını öne sürerek, Çankaya, Ankara ve CHP"nin birlik içinde ve dimdik olarak, yaklaşan yerel seçimlerde, Gökçek"in karşısında olacağını ve Gökçek"i “sandığa gömeceğini" ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*