CHP'li kadınların keşkek eğlencesi

CHP'li kadınların keşkek eğlencesi.13256
  • Giriş : 18.01.2009 / 11:38:00
  • Güncelleme : 18.01.2009 / 11:41:06

CHP Milas Kadın Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen keşkek günleri etkinliğine katılan partili kadınlar doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Etkinlikte konuşan CHP Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Mat, “Ülkemizin içinde bulunduğu koşulların ne kadar zor ve anlaşılmaz olduğunun farkındasınız. Analar artık çocuklarının geleceğinden endişeli ve çok tedirginler. Biz kadınlar ülkemizin yaşadığı bu sorunları yüreklerimizde en derinden hissediyoruz. Ve bizler inanıyoruz ki kadınlar isterse tüm sorunların üstesinden gelir. O nedenle de sizlere inancımız güvenimiz çok güçlü.

Ters giden yanlış olan her duruma hayır diyeceğinizi, yanlışları onaylamayacağınızı biliyoruz. Ülkenin sorunlarının çözümü öncelikle yerel anlamda sorunların çözümü ile başlar, bunu unutmayın hanımlar. İçinde yaşadığımız ve mutlu yaşamamızın hakkımız olduğunu düşündüğümüz Milas'ımızın yönetiminde de biz kadınların söz hakkı olmalı” dedi.

Mat'ın konuşmasının ardından CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, CHP Milas Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Tokat ve CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz birer konuşma yaparak partili bayanlara seslendi. Beçin Belediye Başkan Adayı Mustafa Sezgin de katıldığı keşkek günleri sonrasında yöresel oyunlarla devam etti ve partililer gönüllerince eğlendiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*