CHP'li Kılıçdaroğlu'dan Genelkurmay'a cevap

CHP'li Kılıçdaroğlu'dan Genelkurmay'a cevap.8504
  • Giriş : 06.08.2008 / 12:44:00
  • Güncelleme : 06.08.2008 / 12:51:53

CHP Grup Başkanvekili Kılıçdaroğlu, Genelkurmay'ın dün gece konuyla ilgili yapılan açıklamaya cevap geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Grup Başkanvekili Kamal Kılıçdaroğlu, YAŞ kararlarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, birilerinin mutlu ya da mutsuz olmasına değinmediğini belirterek, ''Ama F tipi örgütlenme içinde olanların bu sonuçtan memnun oldukları kesindir'' dedi.

Parlamentoda basın toplantısı düzenleyen Kılıçdaroğlu, dün basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında bir gazetecinin ''YAŞ'ta ihraç kararı çıkmamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusuna karşılık konuyla ilgili samimi düşüncelerini aktardığını ifade etti.

Genelkurmay Başkanlığından dün gece konuyla ilgili yapılan açıklamada, ''YAŞ ihraç kararları, bazı kesimlerin mutlu veya mutsuz etme amacına yönelik değildir'' yanıtı verildiğini kaydeden Kılıçdaroğlu, ''Açıklamamda, birilerinin mutlu ya da mutsuz olmasına hiç değinmedim. Ama F tipi örgütlenme içinde olanların bu sonuçtan memnun oldukları kesindir'' diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, YAŞ gündemine gelmesi beklenen ancak inceleme ve araştırması tamamlanmayan dosya sayısının kaç olduğunu sorarak ''Bugüne kadar ihraç kararı çıkmayan kaç YAŞ toplantısı olmuştur?'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*