CHP'li Okay'a vatandaştan tepki

CHP'li Okay'a vatandaştan tepki.10634
  • Giriş : 14.11.2008 / 17:38:00

Kentsel dönüşüm projesine karşı çıkan vatandaşlara destek vermek için Mamak giden CHP Grup Başkanvekili Hakkı Suha Okay'a bazı vatandaşlar tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok ile birlikte Derbent Mahallesi'ne giden Hakkı Suha Okay, burada CHP seçim otobüsünün üzerinden vatandaşlara seslendi. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin uygulamalarını ve kentsel dönüşüm projelerini eleştiren Hakkı Suha Okay'a bir partili, "Biz Melih Gökçek'in yolsuzluk dosyalarını partiye getirdiğimizde Önder Sav bizi kapıdan kovuyordu" diyerek tepki gösterdi.

Konuşmasını bitirdikten sonra otobüsten inen Okay'a bazı vatandaşlar şikayetlerini iletirken, bazıları da tepki gösterdi. Kendilerinin seçimden seçime hatırlandığını söyleyen bir kadın, "Bu zamana kadar niye gelmiyordunuz. Sadece seçim zamanı geliyorsunuz. Daha sizi bismillah burda ilk kez görüyorum. Mahallemize gelin, halkımızla konuşun, derdimizi dinleyin" dedi.

Başka bir vatandaş ise, "Ne zaman geleceksiniz, evler yıkıldıktan sonra mı?" şeklinde tepki gösterdi. Bir kadın ise CHP'li Okay'dan kömür istedi. Hakkı Suha Okay, kendisinden kömür isteyen kadına, "Gökçek'e oy veriyorsunuz ya. O veriyor, ondan isteyin" karşılığını verdi.

Hakkı Suha Oktay'a ulaşarak tepkisini dile getirmek isteyen bazı vatandaşlar ise partililer tarafından engellendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*