CHP'li vekil kalp krizi geçirdi

CHP'li vekil kalp krizi geçirdi.16357
  • Giriş : 15.11.2008 / 22:18:00

CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sayın Algan Hacaloğlu, kalp krizi teşhisiyle dün gece acil olarak hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sayın Algan Hacaloğlu, kalp krizi teşhisiyle dün gece acil olarak hastaneye kaldırıldı. Haberi alan çok sayıda CHP'li Hacaloğlu, Şişli Florence Nightingale Hastanesi'ne geldi. Gelenler arasında Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk de vardı. Olayı anlatan Hacaloğlu'nun kızı Aslı ve oğlu Alpar,

"Dün gece yemekten sonra fenalaştı. Hastaneye kaldırdık. Kalp krizi geçirdiği anlaşıldı" diye konuştu.

Hastaneden yapılan yazılı açıklamada ise şöyle denildi: "CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sayın Algan Hacaloğlu 15 Kasım 2008 Cumartesi saat 02:00' de şiddetli göğüs ağrısı ve kalp yetmezliği ön tanısı ile Şişli Florence Nightingale Hastanesi'ne getirilmiştir. Acil olarak yapılan anjiyo neticesinde kalbin ön yüzünde çok önemli bir tıkanıklık tespit edilmiştir. Sayın Algan Hacaloğlu'nun 24 saat yoğun bakımda gözlem altında tutulmasına karar verilmiştir.Gözlem sonucunda tedavi şekline karar verilecektir"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*