CHP'li vekilden cami inşaatı istediler

CHP'li vekilden cami inşaatı istediler.13676
  • Giriş : 05.12.2008 / 00:45:00
  • Güncelleme : 05.12.2008 / 00:07:06

Bursa'da CHP'ye yeni başörtülüler katıldı. Katılım töreninde başörtülü CHP'lilerin vekillerden ilk isteği ise CHP'li milletvekillerini şaşırttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Merkez Osmangazi'ye bağlı Uludağ'ın eteklerindeki Aydede Mahallesi'ne giden CHP Osmangazi ilçe teşkilatı, mahalle sakinlerinin dertlerini dinledi. Mahalle ziyaretine CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel ile CHP Osmangazi İlçe Başkanı Sabit Şerbetçioğlu'nu yanı sıra partililer katıldı.

BOŞ ARSAYI GÖSTERDİ

Bir kahvede erkeklerle konuşan CHP heyeti, daha sonra bayanların ayrı oturduğu eve geçti. Kadınların dertlerini dinleyen Milletvekili Kemal Demirel, CHP'nin Aydede Mahalle sorumlusu başörtülü Resmiye Karaer'in isteği karşısında şaşkınlık yaşadı. Boş bir arsayı gösteren Karaer, burasının cami yapılmasını istedi. Mahallenin en önemli sorununun cami olduğunu vurgulayan Karaer, "Bu arsanın cami yapılmasını istiyoruz. Mahallelilerin en önemli talebi bu. Bir de bu yolun yapılmasını istiyoruz. Bu yolu çıkan insanlar çok yoruluyor." dedi.

HALKIN EN ÖNEMLİ İSTEĞİ CAMİ Mİ?

Şaşkınlıkla başörtülü mahalle temsilcisi Karaer'i dinleyen Kemal Demirel, "Halkın en önemli isteği buraya cami yapılması mı?" diye sordu. Demirel, arkadaşlarına halkın isteklerini not almalarını söyledi. Demirel, daha sonra kadınlara CHP rozeti taktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*