CHP'liler çarşaflı kadını böyle dövdü

CHP'liler çarşaflı kadını böyle dövdü.8608
  • Giriş : 01.03.2009 / 21:16:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 14:56:34

CHP'li vatandaşlar çarşaflı bir kadını acımazsızca tartakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İstanbul Bağcılar'da CHP otobüsüne binmek isteyen çarşaflı yaşlı bir kadın, CHP'liler tarafından acımazsızca sokak ortasında linç edildi.

İstanbul Bağcılar'da CHP otobüsüne binmek isteyen çarşaflı yaşlı bir kadın, CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim otobüsündeki adamları tarafından ağır küfürlerle tartaklandı ve otobüsten indirildi.

Bir anda neye uğradığını şaşıran yaşlıdan kadın CHP'liler tarafından adeta linç edildi. Bütün partililer yaşlı kadının üzerine yürüyerek Bu ''AKP'li provokatör'' suçlamalarında bulundular. Daha sonra yaşlı kadının CHP üyesi olduğu itiraf ettiler.

Daha önce çarşaf açılımı yaparak, çarşaflı ve başörtülüler için seçilmelerine karşı ancak kendilerine oy vermelerini desteklediklerini açıklayan CHP, çarşaflı yaşlı bir kadına karşı adeta terör estirdi.

Ayrıca kameramanların görüntü almasına kızan partililer sürekli kameranların önünü keserek tehdit ettiler.

IFrame

KENDİ KENDİLERİNİ YALANLADILAR

İlk yapılan açıklamada çarşaflı kadının halen daha CHP'ye üye olduğu söylendi. Tekin ise önceden üye olduğunu şuan ise parti üyeliğinden çıkarıldığını söylemesi üzerine yanındaki partililer tarafından uyarıldı. İki açıklamada çelişki kafaları karıştırdı.

YAKA PAÇA AŞAĞI İNDİRİLEREK TARTAKLANDI

İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bağcılar'da seçim çalışmalarını yürüttüğü sırada Kılıçdaroğlu ile görüşmek isteyen ve seçim otobüsüne binen çarşaflı kadın partililerin beklenmedik tepkisiyle karşılaştı. CHP'li olduğu söylenen çarşaflı kadın, seçim otobüsünden yaka paça aşağı indirildi. Partililer kadını zorla otobüsten indirmekle yetinmeyerek aralarına aldıkları kadını tartakladı. CHP'lilerden bazıları adının Nimet olduğunu söyledikleri ve Ak partili bir provokatör olarak suçladıkları kadının üzerindeki çarşafı asılarak çıkarmak isterken bazıları da, CHP'nin kapısının çarşaflılara da açık olduğunu söylemeye çalışıyordu. Partililerin kadını itip kakarak olay yerinden uzaklaştırmak istediği sırada, Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, bir kahvehane'de esnafla sohbet ediyordu. Olayı öğrenen CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin'in açıklamaları ise kafaları karıştırdı. Başkan bir yandan kadını kara çarşaflı provokatör diyerek suçladı ve amacına ulaşamadığını söylerken, diğer yandan kendisini Chp'li hisseden herkese kara çarşaflı da olsa kapımız açık" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*