CHP'liler çarşaflı kadını neden linç etti?

CHP'liler çarşaflı kadını neden linç etti?.11165
  • Giriş : 02.03.2009 / 03:00:00
  • Güncelleme : 02.03.2009 / 02:57:58

CHP'liler Bağcılar'da AKP'li provokatör diyerek tartaklayıp zorla çarşafını açtığı kadın CHP'li çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP'LİLER ÇARŞAFLI KADINI LİNÇ ETTİ! TIKLA!

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bağcılar'daki gezisinde, seçim otobüsünden indirilip tartaklanarak küfür edilen ve sonra da çarşafı zorla açılan yaşlı kadın yılların CHP'lisi çıktı.

İnsanlık dışı götüntülerin yayınlanmasından sonra Show TV'ye telefonla bağlanan Kılıçdaroğlu'nun yardımcısı ve CHP İstanbul Eski İl Başkanı Gürsel Tekin, çarşaflı kadını AK Part'li diye linç eden partililerin tam aksinde çok ilginç açıklamalar yaptı.

CHP'LİLER KIYMET ABLALARINI TARTAKLAMIŞ

Parti mensuplarınca çarşafı zorla açılan kadının adının Kıymet Özgür olduğunu ve 1999 seçimlerinde CHP'den aday adayı olduğunu söyleyen Tekin, Kıymet Tekin'in gayet modern bir insan olarak tanındığını ve neden böyle bir kıyafet içerisinde olduğunu anlayamadığını söyledi.

Kendisinin de yer aldığı seçim otobüsüne binen çarşaflı kadının Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek istediğini ama fırsat olmadığı için görüştüremediklerini ifade eden Tekin şöyle konuştu: Kıymet Abla neden böyle bir şeye gerek duydu anlamadık. Bir süre otobüste bizimle yolculuk yaptı. Daha sonra en sonunda arkadaşlar sinirlenince aşağıya indirdiler. Arkadaşlarıma ben de sinirlendim. Arkadaşlarımız kendisini tanıdıktan sonra böyle bir şey yaşandı"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*