CHP'liler Topbaş'ın mekanında

CHP'liler Topbaş'ın mekanında.11391
  • Giriş : 24.01.2009 / 18:19:00

CHP'nin ağır topları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'ın sahibi olduğu Saray Muhallebicisi'nde bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çorba içtiklerini söyleyen CHP'lilerden Mehmet Sevigen, "Sayın Topbaş'ın tek güzel yanı var; o da çorbası ve pilavı." dedi.

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Algan Hacaloğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ve CHP'li Kemal Çiloğlu, Kadir Topbaş'ın Nişantaşı'nda bulunan Saray Muhallebicisi'nde buluştu.

Yemeğin ardından muhallebiciden ayrılan CHP'liler, Cihan mikrofonuna yemeği değerlendirdi. Toplantı yapmadıklarını söyleyen Algan Hacaloğlu, "Eski milletvekilimiz İsmail Hakkı Birler hayatını kaybetti. Onun cenazesi için geldik. Burada da bir çorba içtik." diye konuştu. "Yerel seçim mi konuşuldu?" şeklindeki soruya Hacaloğlu, "Orada bir sorun yok zaten. Biz, Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı açıkladık. Zaten İstanbul'u alacağız." şeklinde konuştu.

Mustafa Özyürek de, "Birlikte çorba içtik. Cenazeye katılacağız. İstanbul'la ilgili bir sorunumuz yok. Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklandı." diye konuştu.

Kadir Topbaş'ın sahibi olduğu muhallebicide yerel seçimlerin konuşulup konuşulmadığı yönündeki soruya Mehmet Sevigen, "Sayın Topbaş'ın tek güzel yanı var; o da çorbası ve pilavı." cevabını verdi.

Saray Muhallebicisi'nde CHP'lilerin, tavuksuyu çorbası içtiklerve tavuklu pilav yedikleri öğrenildi. CHP'liler daha sonra İsmail Hakkı Birler'in cenaze namazına katılmak için Teşvikiye Camii'ne gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*