CHP'liler törende birbirine girdi

CHP'liler törende birbirine girdi.56737
  • Giriş : 21.12.2007 / 16:17:00

CHP'lilerin bayramlaşması sırasında partililer arasında arbede çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Teşkilat Baykal'a karşı açlık grevine gideceğini açıkladı.

CHP Şahinbey İlçe Başkanı olan ve bu görevinden genel merkez kararıyla alındığı belirtilen Deniz Kurtoğlu ve bir grup partili, CHP Şahinbey İlçe Başkanlığındaki bayramlaşmanın ardından CHP İl Başkanlığına geldi.

Bir grup partili, Deniz Kurtoğlu'nun görevden alınmasını protesto amacıyla CHP İl Başkanlığı önüne çelenk bıraktı.

Grup, daha sonra CHP İl Başkanı Hasan Öztürkmen ve partililerle bayramlaştı. Bayramlaşma sırasında başlayan tartışma, kısa sürede arbedeye dönüştü. Birbirlerine sözlü ve fiili saldırıda bulunan partilileri, Gaziantep Milletvekilleri Yaşar Ağyüz ve Akif Ekici yatıştırdı. Ağyüz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hoş olmayan olayın CHP Şahinbey İlçe Başkanlığı yönetimiyle ilgili belirsizlikten kaynaklandığını söyledi.

Ağyüz, ''CHP Şahinbey İlçe Başkanı Deniz Kurtoğlu genel merkezimizin kararıyla görevden alındı, ancak kendisine tebligat yapılmış değil. CHP Şahinbey İlçe Başkanlığına kayyum olarak atanan arkadaşımız da görevi kabul etmedi'' dedi.

Bu arada, CHP Şahinbey İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, ''Deniz Kurtoğlu ve 14 yöneticinin, CHP Genel Merkezi'nin aldığı anti demokratik kararları protesto etmek için 25 Aralıkta süresiz açlık grevi başlatacakları'' bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious