CHP'lilerin Peygamber Efendimize saygısızlığı sürüyor

CHP'lilerin Peygamber Efendimize saygısızlığı sürüyor.13595
  • Giriş : 17.05.2008 / 17:00:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 17:34:23

CHP Genel Sekreteri Önder Sav’ın Hac ve Peygamber Efendimiz (S.A.V) ile ilgili sözleri şok etkisi yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


CHP il başkanının katıldığı bir programda Peygamberimiz (S.A.V) için yaptığı saygısızlığın ardından bir başka saygısızlık da partinin üst yöneticisinden geldi.

CHP lideri Baykal’ın sağ kolu olarak bilinen ve parti içindeki tutumuyla CHP’lileri bile canından bezdiren CHP Genel Sekreteri Önder Sav’ın Hac ve Peygamber Efendimiz (S.A.V) ile ilgili sözleri şok etkisi yaptı.

Bir program için Ankara’nın Elmadağ ilçesine giden Önder Sav İlçe belediye başkanını ziyaretinde yanlarına gelen ve bir partili olan Mustafa Amca'nın hacca gitme arzusu ile dalga geçiyor.

Hacca niyetlendiğini söyleyen Mustafa Ünal'a çok alaycı bir üslupla boşver Araplara para kaptırma diyen Sav, bu üslubunu daha da çirkinleştirmekten geri durmuyor.

Yaşının 80’e geldiğini, bir ayağının çukurda olduğunu onun için hacca gitme niyetinde olduğunu kendine has safiyaneliği ile Sav’a anlatmaya çalışan CHP’li Mustafa Dede, Önder Sav’dan hiç beklemediği bir cevap alıyor.

Çok alaycı bir ifade ile Bakarsın Muhammed seni bırakmaz, sen yine şey yapma sözü karşısında Mustafa Dede ne diyeceğini bilemeden ordan ayrılıyor.

Mustafa Dede ordan ayrılıyor ama geriye CHP’nin tepe yöneticisi ve Baykal’ın sağ kolu olan Önder Sav’ın bu üslubu hafızalara kazınıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious