CHP'nin 'kara çarşaflıları' istifa etti!

CHP'nin 'kara çarşaflıları' istifa etti!.8256
  • Giriş : 04.02.2009 / 17:52:00
  • Güncelleme : 04.02.2009 / 17:52:04

CHP'nin dev açılımı kara çarşaflı üyeleri bugün istifalarını verdiler!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Baykal'ın da katıldığı törende CHP rozeti takan Eyüp Belediyesi Başkan aday adayı Emin Atmaca, beraberindekilerle istifa etti. Atmaca, Mehmet Sevigen'in kabul edemeyeceği teklifleriyle kaşılaştığını öne sürdü. Toplantıda çarşaflı üyeler, Baykal'ın taktığı rozetleri çıkardı.

CHP'den Eyüp Belediye Başkan aday adayı olan işadamı Emin Atmaca, bir basın toplantısı düzenleyerek, kendisinin CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen'in yönlendirmesiyle aday adayı olduğunu söyledi.

Atmaca, "Mehmet Sevigen vasıtasıyla bana Eyüp Belediye Başkanlığı adaylığı teklifi gelmiştir. Sevigen bana adaylığımın garanti olduğunu ve genel merkezle görüştüğünü söyledi. Aday adaylığı sürecinde benimle sürekli görüşen sayın Sevigen, CHP lideri Baykal'ın katılımıyla bir tanıtım töreni tertip edileceğini bildirdi. Baykal, Alibeyköy'de düzenlenen törende bana ve beni destekleyen çarşaflı yakınlarıma bizzat rozet taktı. Bu katılımın ardından Sevigen tamamen değişmiş ve kabul edemeyeceğim şahsi taleplerde bulunmuştur" iddiasında bulundu.

Basın toplantısına katılan çarşaflı ve başörtülü kadınlar da CHP rozetlerini Emin Atmaca'ya iade etti. Çarşaflı kadınlar CHP'nin kendilerini kandırdığını söyledi ve salonda CHP aleyhine sloganlar atıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*