Chris de Burgh İstanbul'a geliyor

Chris de Burgh İstanbul'a geliyor.12348
  • Giriş : 22.05.2008 / 14:04:00

Aşk şarkılarının unutulmaz bestecisi, efsanevi sanatçı Chris De Burgh’un 16 yıl aradan sonra Parkorman’da sahne alacağı konseri için geri sayım başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

1986 yılında çıkardığı “In To The Light” albümündeki “The Lady in Red” şarkısıyla dünya müzik listelerinde üst sıralarda yerini alan sanatçı, Türkiye’de de High on Emotion, Sailing Away, Spanish Train, The Traveller, Missing You ve Sailor gibi şarkılarıyla oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip.

“The Traveller” adlı şarkısının bir reklam filminde kullanılmasıyla tüm Türkiye’de 7’den 70’e herkes tarafından tanındı. Dünya müzik tarihine imzasını attı.

“For Rosanna” adlı parçasını, 2003 yılında “Miss World” olarak dünya güzeli seçilen ve tacını Azra Akın’dan teslim alan kızı Rosanna Davison için yazdı.

Bu kez “The Storyman” Dünya Turnesi kapsamında ülkemize gelecek olan efsanevi sanatçının 200’ün üstünde Platin ve Altın plak ödülü, 45 milyonu aşkın satış adedi ve 30 yıllık müzik kariyerinde 3 bin’den fazla konser yer alıyor!

Biletler tükeniyor

24 Mayıs gecesi ART İST Productions organizasyonu ile Parkorman’da Türkiyeli müzikseverlere unutulmaz saatler yaşatacak olan dev konserin biletleri, Biletix’ten dört ayrı kategoride; VIP 199 YTL, 1'inci kategori 149 YTL, 2'inci kategori 99 YTL, ayakta izlemek isteyenler için ise 75 YTL’den satılıyor.

Chris de Burgh konseri
Yer: Parkorman
Kapı açılış: 19:00
Konser başlama saati: 21:00

CNNTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious