Çiçek: Baykal kendi işine baksın

Çiçek: Baykal kendi işine baksın.11015
  • Giriş : 09.03.2009 / 16:34:00
  • Güncelleme : 09.03.2009 / 16:40:21

Çiçek, Baykal'ın, ''AK Parti için yüzde 52'nin üstü başarı, altı başarısızlıktır'' açıklamasına sert çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, ''AK Parti için yüzde 52'nin üstü başarı, altı başarısızlıktır'' şeklindeki açıklamasını değerlendirirken, ''Bizim ne alacağımızın tayini tespiti Anamuhalefet liderine ait değil. O kendi işine baksın. Ama eğer şimdiden kendi başarısızlığı için bir mazeret hazırlıyorsa ona da bir diyeceğim yoktur. Bunu hep beraber göreceğiz'' dedi.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milli Eğitim Akademisi'nin açılış törenine katılmak üzere geldiği Hasanoğlan'da, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

CHP Genel Başkanı Baykal'ın, yerel seçimlerde ''AK Parti için yüzde 52'nin üstü başarı, altı başarısızlıktır'' şeklindeki değerlendirmesinin sorulması üzerine Cemil Çiçek, ''Herkes kendi işine baksın. Bizim ne alacağımızın tayini tespiti Anamuhalefet liderine ait değil. O kendi işine baksın. Ama eğer şimdiden kendi başarısızlığı için bir mazeret hazırlıyorsa ona da bir diyeceğim yoktur. Bunu hep beraber göreceğiz'' diye konuştu.

''Dolardaki yükselişi nasıl değerlendiğinin'' sorulmasına karşılık da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Çiçek, bu konunun ekonomistlere sorulmasını istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*