Çift sim kartlı cep telefonu

Çift sim kartlı cep telefonu.9154
  • Giriş : 13.04.2008 / 21:41:00
  • Güncelleme : 13.04.2008 / 21:44:51

Çift SIM kart taşıyabilen ve aynı anda iki hatta bekleme yapan Windows Mobile işletim sistemli ilk cep telefonu duyuruldu. Videoyu izleyin, nasıl kullanıldığını öğrenin.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

HKC isimli Uzak Doğulu üretici, dünyanın ilk Windows Mobile 6.0 işletim sistemine sahip çift kartlı telefonlarını duyurduğunu açıkladı. Üreticinin sunduğu iki modelden bir tanesi olan W1000 içinde bir GSM bir tane de CDMA şebekesi için kart yuvası bulunuyor. Bu şekilde iki farklı hattı dünyanın her yerinde kullanabiliyorsunuz. G1000 modeli ise iki tane GSM hattı için kart yuvası bulunduruyor ve CDMA şebekelere bağlanma konusunda bir beklentisi olmayan kullanıcılara hitap ediyor. Aşağıdaki videoda ürünün bir tanıtımı mevcut.

Diğer Özellikler

Ürünlerde 2,8 inçlik 240x320 piksellik dokunmatik ekran ve iki megapiksellik bir kamera mevcut. Ürünün depolama alanını microSD bellek kartıyla artırabiliyorsunuz. Ürünlerde kablosuz ağ desteği veya GPS ise bulunmuyor. Sundukları önemli işlevsellik ise Windows Mobile işletim sisteminin nimetleri olarak düşünülebilir.


 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious