Çiftetelli oynarken öldü

Çiftetelli oynarken öldü.9221
  • Giriş : 11.07.2009 / 16:45:00

Düğünde çiftetelli oynadıktan sonra fenalaşarak kalp krizi geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'nde arkadaşının oğlunun düğününe katılan lise öğretmeni 48 yaşındaki Ali Osman Şeker, düğünde çiftetelli oynadıktan sonra fenalaşarak kalp krizi geçirdi. Düğünde davetliler arasında bulunan doktorun ilk müdahaleyi yaptığı Şeker, kaldırıldığı hastanede öldü.

Mustafakemalpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde Makine Ressamlığı Öğretmeni olarak görev yapan 2 çocuk babası Ali Osman Şeker, ailesi ile birlikte dün akşam emekliye ayrılan meslektaşı İbrahim Mandal'ın oğlu Yasin Mandal'ın düğününe gitti. Bir süre çiftetelli oynadıktan sonra ailesinin yanına oturan Şeker, aniden fenalaştı.

Tesadüfen düğünde bulunan ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görev yapan Dr. Vildan Özkocaman, Şeker'e ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ile Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 26 yıllık eğitimci Ali Osman Şeker, tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturmaya Mustafakemalpaşa Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*