Çiğdem Savaş'tan çarpıcı açıklamalar

Çiğdem Savaş'tan çarpıcı açıklamalar.15835
  • Giriş : 15.07.2008 / 18:19:00

Tansu Çiller’i canlandıracak olan manken Çiğdem Savaş, katıldığı çiğköfteci açılışında şok açıklamada bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ankara Keçiören Sanatoryum’da 86. şubesini açan Komegene çiğ köfte zincirlerinin açılışına katılan manken Çiğdem Savaş, günlerce gündemden düşmeyecek bir iddiayı ortaya attı.

Savaş yaptığı açıklamada; “Önümüzdeki günlerde Cumhuriyet Kadınları gösterileri olacak, ben de bu gösterilerde Türkiye’nin ilk bayan başbakanı Tansu Çiller hanımefendiyi canlandıracağım. Plastik makyajla Tansu Çiller’e benzetileceğimi söylediler ben de doktorum İlker Manavbaşı ile görüşerek estetikle Tansu Çiller hanıma benzemek istedim ve önümüzdeki günlerde bu ameliyatı olmaya karar verdim.

Yaklaşık 6 saat sürecek operasyonla artık hayatıma Tansu Çiller yüzüyle devam edeceğim” şeklinde konuştu. Gazetecilerin yüzünüzün şeklini değiştirmek için ne kadar ücret aldınız sorusunu üzerine de Savaş; “Ben bu işi para için yapmadım. Kimse bana para falan teklif etmedi ben Türkiye’de birçok yerde düzenlenecek bu gösterilerde işimin hakkını tam vermek için böyle bir karara vardım” dedi. Açılışta bulunan diğer manken İlknur Soydaş da Çiğdem Savaş’ın bu kararı karşısında oldukça şaşırdı. Soydaş; “Çiğdem Savaş’ın böyle bir karar alması beni oldukça şaşırttı. Ben şoktayım bana 1 milyon dolar verseler yine yüzümü başkasına benzetmek için estetik olmam” şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*