Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi.10551
  • Giriş : 07.11.2014 / 00:53:23

POLİTİKA

- Plan ve Bütçe Komisyonu; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bütçesi ve Sayıştay raporlarını görüşecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

POLİTİKA

- Plan ve Bütçe Komisyonu; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bütçesi ve Sayıştay raporlarını görüşecek. (10.00 - Ankara)

GÜNCEL

- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İstanbul İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyerek Alevilerin taleplerine yönelik partisinin görüş ve önerilerini açıklayacak. (11.00)

- Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, ESAM tarafından düzenlenecek 'Emperyalizm ve İslam Dünyası' konulu sempozyuma katılacak. (14.00 - İstanbul)

SPOR

- Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 9. Hafta maçları Sivasspor-Eskişehirspor ve Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor karşılaşmalarıyla başlıyor. (18.00/20.00 - Sivas/Gaziantep)

- PTT 1. Lig'de 9. Hafta Alanyaspor-Boluspor maçıyla başlıyor. (18.30)

- Türkiye Kupası'nda grup kuraları Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde çekilecek. (14.30 - İstanbul)

- Eski güreşçilerden Kurtdereli Mehmet Pehlivan'ın hayatını konu alacak 'Yenilmeyi düşünmedi' filminin tanıtımı, Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, film yapım şirketi temsilcileri ve oyuncuların katılacağı bir toplantı ile yapılacak. (13.30 - İstanbul)

- Süper Lig takımlarının haftanın maçlarıyla ilgili hazırlıkları takip edilecek. CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious