Çikolataları kaymakam amcadan

Çikolataları kaymakam amcadan.15878
  • Giriş : 01.07.2009 / 21:16:00

Van'ın Erciş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memurları, İlçe Kaymakamı Ferhat Kurtoğlu tarafından temin edilen çikolataları çocuklara dağıtmaya başladılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin de desteği alınarak yürütülen Turkuaz isimli proje etkinlikleri sürüyor.

Bir taraftan projenin amaçları doğrultusunda eğitim amaçlı faaliyetleri sürdürülürken diğer taraftan da 'Polis dostunuz ve arkadaşınızdır' fikrinin benimsetilmesi amacıyla başta çocuklar olmak üzere ilçede yaşayanlara çeşitli armağanların dağıtılmasına devam ediliyor. Son olarak İlçe Kaymakamı Ferhat Kurtoğlu tarafından temin edilen çikolatalar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ilçede bulunan çocuklara dağıtılmaya başlandı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler bir yandan ilçe genelinde devriye hizmetlerini yerine getirirken diğer taraftan da karşılaştıkları çocuklara çikolataları dağıtıyorlar. Çikolataları polis ağabeylerinden alan ve mutlu olan çocuklar Kaymakam Kurtoğlu'na teşekkür etmeyi de unutmuyorlar. Dağıtılan çeşitli armağanlarla Erciş İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlisi polislerle çocuklar arasında da sevgi bağları güçlendiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*