Çılgın sürücü öyle birşey yaptı ki...

Çılgın sürücü öyle birşey yaptı ki....6179
  • Giriş : 26.05.2009 / 21:17:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 19:01:53

Rize’de bir vatandaş kullandığı minibüsle yaya üst geçidinden yolun karşısına geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Rize'de bir sürücü, minibüsle yaya üst geçidinden yolun karşısına geçti. Alınan bilgiye göre, gece İsmail Güngör (36) idaresindeki 53 AN 660 plakalı minibüs, Menderes Bulvarı'nda MOSEBE biriminin de bulunduğu İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nin önünde yer alan ve merdivensiz yapılan yaya üst geçidine girdi. Güngör, minibüsüyle üst geçidin diğer tarafından inerek yoluna devam etti. İşte ilginç olay...

IFrame

MOBESE kameralarını takip eden polisler tarafından fark edilen Güngör, bir süre kara yolunda ilerledikten sonra trafik ekiplerince durduruldu. Güngör'e, ''trafiği tehlikeye düşürdüğü'' ve ''dur ihtarına uymadığı'' gerekçeleriyle toplam 189 lira trafik cezası kesildi. Bu arada, Güngör'ün aracında da üst geçitten geçerken korkuluklara sürtünmesinden dolayı yaklaşık 2 bin liralık maddi hasar oluştuğu öğrenildi.

İsmail Güngör, gazetecilere yaptığı açıklamada, üst geçitten daha önce yaya olarak geçtiğini belirterek, ''Arkadaşımla birlikte minibüsümle üst geçidin yanından geçerken 'Üst geçitten bir de arabayla geçeyim' diye düşündüm. Anlık bir kararla oldu. Çok istiyordum onu da gerçekleştirdim'' dedi.

Üst geçitten geçerken dönüşlerde zorlandığını ve minibüsünün bazı yerlerinin çizildiğini ifade eden Güngör, ''Ama önemli değil. 2 bin liralık maddi hasar oluştu ancak araç tamiri yapan iş yerimiz var. Tamir ederiz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*