Çilingiroğlu'nun oğlu oldu

  • Giriş : 22.08.2006 / 00:00:00

Kaya Çilingiroğlu'nun birlikte olduğu Feraye Tanyolaç'tan bir oğlu dünyaya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

4 Eylül'de beklenen doğum, 13 gün erken oldu. Kadıköy Şifa Hastanesi'nde Operatör doktor Tülay Top'un gerçekleştirdiği sezaryenle 3 kilo 340 gram ve 50 cm boyunda doğan bebeğe Çilingiroğlu'nun babası Prof.Dr. Kaya Çilingiroğlu'nun ismi olan Hüseyin Kaya adı verildi.

Çilingiroğlu, "Ben de ameliyathaneye girdim. Babam doktor olmasından dolayı yıllar sonra ameliyathaneye girmek hoşuma gitti. Ciddi bir şekilde Kaya Bebek bana benziyor. Şu an annesinden süt emdi, uyuyor. Hüseyin Kaya aynı bana benziyor. Sapsarı saçları var. Canavar gibi bir erkek. Aslan burcu. Yükseleni de akrep. 8 yıl sonra ikinci kez baba olmak çok mutluluk verici ancak halen şaşkınım. Zehra ile dün gece yemek yedik onları Ayvalık'a geçirdim. Erken doğum olacağını bilmediğimiz için Zehra Ayvalık'a döndü. Şu an Ayvalık'ta. Telefonla kardeşi olduğunu söyledim. Kardeşim oldu, kardeşim oldu diyerek mutluluğunu dile getirdi. Cuma günü kardeşini ziyarete gelir"
dedi.

Kaya Hüseyin'in doğumuyla ikinci kez babalık heyecanını yaşayan Çilingiroğlu, bebeğinin fotoğraflarını satmayacağını, bir haber ajansının fotoğrafları çekeceğini ve ajanstan tüm basında aynı anda yer alacağını dile getirdi.

AVŞAR MESAJ ÇEKTİ

Feraye Tanyolaç'tan oğlu olan Kaya Çilingiroğlu'nu ilk tebrik edenler arasında eski eşi Hülya Avşar yer aldı. Ancak Hülya Avşar, aramak yerine eşinin telefonuna tebrik mesajı çekmesi dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious