Çiller'e benzemek için ameliyat oldu

Çiller'e benzemek için ameliyat oldu.17284
  • Giriş : 25.07.2008 / 15:32:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 10:57:08

Tansu Çiller'e benzemek için ameliyat olan manken taburcu oldu: "Şu an bir aslana benziyorum"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Eski başbakanlardanTansu Çiller'e benzemek için estetik amaliyatı olan manken Çiğdem Savaş taburcu oldu. Savaş, "Sargılarım açıldıktan sonra Tansu Çiller'i ziyaret edeceğim"

Katılacağı Cumhuriyet Kadınları defilesinde Tansu Çiller'e benzemek için bıçak altına yatan Savaş, taburcu olmadan önce Esenler'de bulunan Avicenna Hospitol'de basın mensuplarının karşısına çıktı. 6 saat süren ameliyat sonrası kavuştuğu yeni yüzüyle kameraların karşısına geçen Savaş, yer alacağı projenin kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Çiğdem Savaş, "Çok acı çekiyorum. Şu an bir aslana benziyorum ama yeni yüzümü sargılarım açıldıktan sonra göreceğiz. Şu an ben de bişey anlamış değilim. Amaliyatımı doktor İlker Manavbaşı yaptı ve çok başarılı geçti" dedi. İlk olarak burnu ve kaşlarını gerdirdiğini belirten Savaş, "Vücudumun çeşitli yerlerinden alınan yağlar yüzüme ve dudaklarıma enjekte edildi. Bundan sonra insanlar beni Tansu Çiller'in kız kardeşi sanacaklar. Ama henüz Tansu Hanım'dan bir haber gelmedi. Sargılarım açıldıktan sonra kendisini ziyarete gideceğim" diye konuştu.

Geçirdiği operasyondan pişmanlık duymadığını ifade eden Savaş, fakat ailesinin durumu üzüntüyle karşıladığını söyledi. Savaş, "19 Temmuz'da startı verilen Cumhuriyet Kadınları Defilesi'nde Türkiye'nin ilk bayan başbakanı Tansu Çiller'i canlandırdım. Yine önümüzdeki günlerde çeşitli ilerde defilelere çıkacağım. Önümüzdeki hafta sargılarım açıldıktan hemen sonra psikolojik tedaviye de başlayacağım" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*