Cimbom, 4 yabancı futbolcu alacak

Cimbom, 4 yabancı futbolcu alacak.10492
  • Giriş : 10.06.2007 / 08:27:00

Yeni sezona Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde hazırlanacak olan G.Saray, kadrosuna 4 tane kaliteli yabancı oyuncu katmak istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kaleci Mondragon'u Köln'e, Sasa İliç'i de Salzburg'a ve İnamoto'yu da Frankfurt'a veren Sarı-Kırmızılı yönetim, Tomas veya Carrusca ikilisinden de birini gönderecek. Bu oyuncuların yerine yönetim, Alman teknik adam Feldkamp'ın istediği 4 tane yabancı oyuncu transfer edecek.

Galatasaray yönetiminin transfer listesinin başında Schalke'nin Brezilyalı yıldızı Lincoln bulunuyor. Teknik Direktör Feldkamp'ın da bu oyuncunun transferi için devreye girdiği öğrenildi. Feldkamp'ın hem oyuncu hem de yöneticilerle temasa geçerek bu oyuncunun fiyatında indirim yapılmasını istediği öğrenildi. Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, yeni sezonda iyi bir kadro kurmak için yoğun bir çaba sarf ettiğini söyledi. Sezgin, "Transfer için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Taraftar hiç merak etmesin. Yeni sezonda başarılı olacak kaliteli bir kadro oluşturmak için elimizden geleni yapacağız." diye konuştu. Bu arada Galatasaray Kulübü'nde Futbol altyapı seçmeleri 19-20-21 Haziran tarihlerinde yapılacak. Sarı-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Florya Tesisleri içindeki altyapı tesisleri suni çim sahada yapılacak seçmelere 1993 ile 1999 yılları arasında doğmuş sporcu adayları katılabilecek.

ZAMAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious