Cimbom ara vermedi

Cimbom ara vermedi.20236
  • Giriş : 20.04.2009 / 15:06:00

Süper Lig'de haftayı 1-0'lık İstanbul Büyükşehir Belediyespor galibiyetiyle kapatan Galatasaray, hafta sonu yapacağı Ankaraspor karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Bülent Korkmaz yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen çalışmada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında ilk 11'de görev alan oyuncuların rejenerasyon bölümünün ardından sağlık merkezinde terapi seansına girdikleri, diğer oyuncuların ise kondisyon çalışması sonrası dar alanda teknik ağırlıklı bir antrenman yaptıkları bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında sağ uyluk ön üst adalesine darbe alan Mehmet Topal'ın, tedavisinin ardından rejenerasyon antrenmanının tamamına katıldığı, maçın ilk dakikalarında ağrısı nedeniyle oyunu bırakmak zorunda kalan Emre Güngör'ün ise sol kasık iç adalesinde birinci derece zorlanma tespit edildiği ifade edildi.

Emre Güngör'ün Acıbadem Hastanesi'nde tetkiklerinin yapıldığı dile getirilen açıklamada, oyuncunun sakatlığının bir önceki sakatlığıyla ilgisinin bulunmadığı, sol kasık iç adale grubunda birinci derece kas zorlanması tespit edilen genç futbolcunun dün soyunma odasında başlanan tedavisine bugün de devam edildiği vurgulandı.

Diğer yandan, Serkan Çalık ile Servet Çetin, tedavilerinin ardından salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldıkları, tedavi ve özel antrenman programı iyi seyreden Servet'in bugün ayrıntılı bir kontrolden geçirileceği kaydedildi.

Galatasaray, yarın basına kapalı olarak yapacağı çift antrenmanla Ankaraspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*