Cimbom bombayı patlacak

Cimbom bombayı patlacak.14149
  • Giriş : 27.07.2008 / 12:28:00

GS, dünyaca ünlü iki ismin peşine düştü. Bu isimler kadroya daha da güçlendirecek! Geçtiğimiz yılın şampiyonu bu yılda iddialı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Harry Kewell, Fernando Meira, Ferdi Elmas ve Yaser Yıldız... Geçtiğimiz sezonun şampiyon kadrosunu iki dünyaca ünlü yıldız, iki de gelecek vaat eden yıldız adayı ile takviye eden Galatasaray Yönetimi bir kaleci bir de santrfor alarak transfere son noktayı koyacak.

Yeni sezonda Sarı-Kırmızılı formayı giyecek en önemli adayları açıkladı. Öncelikle kaleciden başlıyoruz. Fenerbahçe’nin de talip olduğu Charles İtandje’nin 4 menaceriyle birden yapılan pazarlıklar sonuç vermedi. Artık Aslan’ın listesinde Fransız kaleci kesinlikle yok...

Sorensen hâlâ stepne!

Danimarkalı Sorensen yine stepnede tutuluyor. Çünkü transfer mucizelerine imza atan yönetici Haldun Üstünel’in not defterindeki 1 numara Morgan de Sanctis... Üstünel, Sanctis ile her konuda anlaştı iş, Sevilla’yı ikna etmeye kaldı.. Ve dün İspanya’dan beklenen müjdeli haber geldi. Sevilla Teknik Direktörü Manolo Jimenez, Aslan’a mesajı verdi: “Kulübümüz ile Sanctis ‘ayrılık’ konusunda anlaşmaya vardı. Kendisine profesyonelce yaşadığı için teşekkür ediyorum. Sanctis ayrılıyor ve biz Palop ve Varas’la yola devam edeceğiz.”

Rakip yine Fenerbahçe

Golcü arayışlarında da flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İtandje’de olduğu gibi Oliveira’da da Fenerbahçe ile karşı karşıya gelen Galatasaray Yönetimi, rotayı Ukrayna’ya çevirdi. Adres, Sarı-Kırmızılı kulüpte de teknik direktörlük yapan Mircea Lucescu’nun yeni takımı Shakthar Donetsk... Hedef ise Brandao... Yönetici Haldun Üstünel ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin öncülüğünde yapılan görüşmelerden kısa sürede beklenen sonuç alındı. Shakthar Donetsk, Brandao’u vermek konusunda ikna edildi...

Devreye Taffarel girdi

Kulüpler arasında el sıkışıldıktan sonra Brandao ile görüşmelere geçildi. 28 yaşındaki Brezilyalı yıldızla kıran kırana pazarlıklar yapılırken, devreye yine eski bir dost sokuldu. Cim Bom’un unutulmaz kalecilerinden Claude Taffarel aracı oldu ve menaceri Henouda, Brandao’yu bitirmek için işe koyuldu. Lucescu’dan da İstanbul ve Galatasaray hakkında bilgi alan Sambacı’ya 1.3 milyon Euro’dan 3 yıllık sözleşme teklif edildi. Shakthar da 5 milyon Euro alacak. Büyük bir aksilik olmazsa, transfer kısa sürede sonuçlanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*