Cimbom Cisse'nin peşinde!

Cimbom Cisse'nin peşinde!.12747
  • Giriş : 11.07.2008 / 11:00:00

G.Saray, ünlü Fransız golcü Cisse'nin peşine peşinde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rigobert Song, Carrusca, Bouzid ve Barusso ile yollarını ayırdıktan sonra sadece Kewell’ı kadrosuna katan, Real Madrid’li Baptista’dan ise yüksek maliyeti yüzünden vazgeçen Galatasaray’ın bir büyük bomba patlatarak, Cisse’yi renklerine bağlamak istediği öğrenildi.

Bu planla harekete geçen sarı-kırmızılıların, 27 yaşındaki yıldız futbolcu için Marsilya kulübünün kapısını çaldıkları bildirildi.

Yeniden doğdu

Galatasaray Futbol şubesi sorumlularının, yaşadığı sakatlıklar yüzünden fazla varlık gösteremediği Liverpool’dan ayrıldıktan sonra Fransa’ya dönen Cisse’nin bonservisi için Marsilya’ya 3 milyon euro teklif ettikleri kaydedildi. Geçen sezon 35 maçta 16 gol atmasına rağmen yüksek bir bedel karşılığında başarılı futbolcuyu satmaya sıcak bakan Fransız ekibinin ise sarı-kırmızılılardan 6 milyon euro istediği ifade edildi.

Galatasaray’ın eski teknik patronu Gerets’in çalıştırdığı Marsilya’nın, 6 milyon euroda ısrar ettikleri, sarı-kırmızılı idarecilerin ise bu bedeli aşağı çekmek için çaba harcadıkları kaydedildi.

Taraflar arasındaki görüşmelerin sürdüğü ve yönetimin kısa sürede Cisse için önemli adımlar atabileceği vurgulandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*