Cimbom Djibril Cisse için gitti!

Cimbom Djibril Cisse için gitti!.13155
  • Giriş : 25.06.2009 / 09:56:00

Haldun Üstünel, uzun süredir gündemde olan Fransız golcünün işini bitirebilmek için dün Fransa´ya çıkarma yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rijkaard´ın ardından Gökhan Zan´ı da Galatasaray´a kazandıran Haldun Üstünel, uzun süredir gündemde olan Fransız golcünün işini bitirebilmek için dün Fransa´ya çıkarma yaptı.

Galatasaray'da Djibril Cisse harekatı başladı. Teknik direktörlüğe Frank Rijkaard'ı getirdikten sonra suskunluğa bürünen, Gökhan Zan transferiyle olay yaratsa da taraftarını memnun edemeyen Sarı-Kırmızılılar, santrfor arayışları çerçevesinde uzun süredir gündemde olan Fransız golcünün işini bitirebilmek için düğmeye bastı. Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, dün bu doğrultuda Fransa'ya giderek Marsilya'lı yöneticilerle masaya oturdu. Cisse'nin Marsilya'dan ayrılmak istemesi bu transfer girişiminde Cim Bom'u avantajlı kılarken, pazarlıkların 9 milyon Euro'dan açıldığı, Üstünel'in ise fiyatı 5 milyon Euro'ya kadar düşürmeyi amaçladığı belirlendi.

Sürpriz aday: Quaresma

Aslan'da gündeme gelen bir diğer aday ise sürpriz niteliğindeydi: Jose Mourinho'nun artık birlikte çalışmak istemediği Ricardo Quaresma. Ağırlığı sağ kanatta olsa da her iki tarafta da görev yapabilen Portekizli yıldız için kiralama formülünün düşünüldüğü de gelen haberler arasında.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*