Cimbom hocasını bulamadı

Cimbom hocasını bulamadı.9262
  • Giriş : 08.04.2008 / 16:31:00

Polat, teknik direktör hususunda, ''Hoca konusunda hiçbir şey yok şu anda. Yıl sonuna kadar böyle devam edecek. Gelecek yıl için hoca düşünüyoruz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Karl Heinz Feldkamp'ın görevi bırakmasıyla boşalan teknik direktörlük konusunda, ''Hoca konusunda hiçbir şey yok şu anda. Yıl sonuna kadar böyle devam edecek. Gelecek yıl için hoca düşünüyoruz'' dedi.

Beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilen Polat, daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Başbakan Erdoğan ile sohbet ettiklerini ve bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea ile yapacağı maçta Fenerbahçe'ye ''iyi şanslar'' dilediklerini belirten Polat, ''Sayın Başbakan o kadar meşgul ki, kafası o kadar yoğun ki şu anda benim izlediğim günlük siyasi problemlerle uğraşmaktan bu aralar futbola çok konsantre olamadığını düşünüyorum'' dedi.

Polat, görüşmede Galatasaray'ın Seyrantepe Stat projesinin gündeme gelip gelmediği sorusu üzerine, bu konunun da ele alındığını dile getirdi. Stat ile ilgili durumu soran Başbakan Erdoğan'ın ''biraz gecikme olduğunu duyduğunu'' söylediğini bildiren Polat, bunun da telafi edilebilecek bir gecikme olduğunu dile getirdi.

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın ve yüklenici firmanın ''çok gayretli'' olduğunu aktardığını anlatan Polat, Galatasaray teknik direktörlüğü konusundaki soru üzerine de, ''Hoca konusunda hiçbir şey yok şu anda. Yıl sonuna kadar böyle devam edecek. Gelecek yıl için hoca düşünüyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious