Cimbom ilk bombayı patlattı!

Cimbom ilk bombayı patlattı!.11032
  • Giriş : 24.12.2007 / 14:43:00
  • Güncelleme : 24.12.2007 / 15:20:10

Devre arasında kadrosunu güçlendirmek Galatasaray, ilk transferi Ankaragücü'nün genç stoperi Emre'yi renklerine bağlayarak gerçekleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sezona çok iyi başlayan ancak arka arkaya gelen puan kayıpları sonrası ilk yarıyı 3. sırada tamamlayan Galatasaray, kadroyu takviye etmek için transfer çalışmalarına hız verdi. OFTAŞ karşılaşması için Ankara’da bulunan Sarı-Kırmızılı idareciler, dün Ankaragücü’nün stoperi Emre Güngör’ün transferini bitirdi. Daha önce ayrılmak istediğini açıklayan 23 yaşındaki genç futbolcunun da Cim Bom’un cazip teklifine “evet” dediği ve transferin mutlu sonla noktalandığı belirtildi.

Emre Güngör’ün yanı sıra Sivasspor’un golcüsü Mehmet Yıldız için de görüşmeler sürüyor... Kırmızı-Beyazlılar, 2 milyon dolar peşin, artı 2 futbolcu isterken, Polat bu fiyatı kabul etti ve 500 bin dolardan 4 taksit yapma teklifinde bulundu. Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın bu teklife pek bakmadığı ve görüşmelerin bugün de süreceği öğrenildi. Galatasaray, Emre Güngör ile Mehmet Yıldız’ı renklerine bağlayıp devre arası transferini bitirmeyi planlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious