Cimbom Kiessling'in peşinde

Cimbom Kiessling'in peşinde.9656
  • Giriş : 24.07.2008 / 09:15:00
  • Güncelleme : 24.07.2008 / 09:24:35

G.Saray, Bayer Leverkusen'in Alman golcüsü Stefan Kiessling'in peşinde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saray, Bayer Leverkusen'in Alman golcüsü Stefan Kiessling'in peşinde. Skibbe, Leverkusen Sportif Direktörü Rudi Völler'i dün Almanya kampına çağırdı ve ünlü forvetin transferi için yardım istedi.

G.Saray'dan Kiessling bombası... Kewell ve Meira transferleri ile taraftarını coşturan Cimbom, büyük bir yıldızın daha peşinde. Yönetimden, Leverkusen'den eski öğrencisi Stefan Kiessling'i isteyen Skibbe, Rudi Völler'i dün Almanya kampına çağırdı. Burada Bayer Leverkusen'in sportif direktörü Völler ile görüşen Skibbe, Kiessling transferi için yardım istedi.

SIRA FORVETTE

Teknik direktör Skibbe, dün Galatasaray'ın kampını ziyaret eden Völler'den eski öğrencisinin transferi için yardım istedi.

Galatasaray'da Bayer Leverkusen'li Stefan Kiessling defteri yeniden açıldı. Brezilyalı golcü Ricardo Oliveira'nın yüksek maliyeti nedeniyle alternatif arayışlarını sürdüren sarı-kırmızılı ekip Kiessling'i gündemine alırken, teknik direktör Michael Skibbe ilk adımı attı bile. Alman teknik direktör, Almanya'da kendisini ziyarete gelen Bayer Leverkusen'in sportif direktörü Völler'e iyi bir golcü aradıklarını söyleyerek Stefan Kiessling'in transferi için yardım istedi.

SÖZLEŞMESİ SÜRÜYOR

Bayer Leverkusen'li golcü oyuncuyu öven teknik direktör Skibbe, Kolaylık sağlarsanız Kiessling'i Galatasaray'a getirmek istiyorum" diye konuştu. Skibbe'ye kesin bir yanıt vermeyen Völler'in yöneticilere danışmasının ardından Alman çalıştırıcı ile yeniden konuşacağı bildirildi. Leverkusen, 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki futbolcu için Galatasaray'dan daha önce 5 milyon euro bonservis bedeli talep etmişti.

STEFAN KİESSLİNG KiMDiR?

Doğum tarihi: 25 Ocak 1984
Doğum yeri: Almanya
Boy: 1.91 m. / Kilo: 76 kg
Mevki: Forvet Numarası: 11
Kariyeri: 136 maç / 32 gol
Kulübü: Leverkusen
Milli Takım: 1 Maç

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*