Cimbom ve Fener'in 'Görkem'li dostluğu

Cimbom ve Fener'in 'Görkem'li dostluğu.13119
  • Giriş : 31.10.2008 / 08:32:00

Sarı-Kırmızılı ultrAslan taraftar grubu, Çin'de kök hücre nakli ile tedavi umudu olan Fenerbahçe taraftarı için seferberlik başlattı. 20 yaşındaki Görkem, 300 bin YTL toplandığı takdirde yaşayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı arasında son dönemlerde yaşanan dostluk dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Sarı-Kırmızılı Anıl Aydın için gerekli olan ilik nakline ön ayak olan Fenerbahçe taraftarına, Galatasaraylılar'ın cevabı gecikmedi. Beyin ölümü gerçekleşen 20 yaşındaki Fenerbahçe taraftarı Görkem Çakmak için ultrAslan grubu kampanya başlattı.

Helal olsun sana ultraslan

İzmir Karşıyaka'da yaşayan Görkem, son derece zorlu dönemlerden geçti. Küçük yaşta kalp ameliyatı geçiren ve yaşaması mucizelere bağlı olan Görkem için şimdi ultrAslan grubu kampanya başlattı. Çin'de kök hücre nakli yöntemiyle tedavi olacak Görkem için 300 bin YTL gerekiyor. ultrAslan ise bu paranın bulunacağını ve Görkem'in hayatta kalacağına inanıyor.

Sizleri bekliyorlar

Sarı-Lacivertli renklere gönül veren Görkem Çakmak hayata tutunmak için sizden yardımlarınızı bekliyor. 20 yaşındaki Çakmak için İş Bankası Karşıyaka Şubesi 3470-1965040 nolu hesaba katkıda bulunabilirsiniz.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*