Cimbom'a 3 yıldız futbolcu

Cimbom'a 3 yıldız futbolcu.10471
  • Giriş : 07.06.2008 / 08:23:00

Aslan transferde uyandı. Galatasaray yeni hocasıyla anlaştı. Başkan Polat 3 yıldız futbolcu alınacağını müjdeledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Transferi sessiz kulübü Galatasaray harekete geçiyor. Anlaştıkları teknik direktörü pazar ya da salı günü açıklayacaklar. Taraftarın ısrarına rağmen ismi verilmedi.

Başkan Adnan Polat çok transfer yerine üç tane dünya çapında yıldız futbolcu alacaklarını müjdeledi.

Galatasaray taraftar grubu Ultraslan'ın düzenlediği şampiyonluk partisine katılan Adnan Polat, bugüne kadar basında birçok teknik direktör ve futbolcuyla anlaştıklarına dair haberler çıktığını ifade ederek, şunları kaydetti:

ARDA SATILMIYOR

''Arda ve Servet'i sattığımıza dair haberler de çıktı. Bunların hepsi palavra. Hiç bunlara inanmayın. Geçen hafta 'teknik direktör ile ilgili kararımızı bu hafta açıklayacağız' demiştik. Teknik direktörümüzü belirledik, pazar ya da salı günü açıklayacağız. İçiniz rahat olsun. Galatasaray'a yakışan, hepimizin seveceği, güveneceği bir teknik direktörü Galatasaray'ın başına getireceğiz.''

3 TANE ÖNEMLİ FUTBOLCU

Polat, teknik direktörden sonra transfer çalışmalarına başlayacaklarını dile getirerek, ''Bu sene, geçen seneki gibi 14-15 transfer yapmayacağız. Alacağımız 3 tane önemli futbolcu olacak. Her biri de bir marka, dünya yıldızı olacak. Ama bu işler biraz zaman alıyor. Biraz sabırlı olmanız lazım. Bizim ağzımızdan duyana kadar yazılanlara, çizilenlere pek itibar etmeyin. Biz gerçekleri size açıklarız'' ifadelerini kullandı.

EN AZ ÇEYREK FİNAL

Galatasaray'ın önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda yine başa oynayacağını vurgulayan Polat, ''Yine şampiyon olacağız. Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde de hedefimiz, en az çeyrek finalin ötesine geçmek olacak'' diye konuştu.

Taraftarların ısrarlarına rağmen Polat, belirledikleri teknik direktörün ismini açıklamadı.

Bu arada, partiye, yönetici Haldun Üstünel, Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ve futbolcu Ümit Karan da katılırken, yaklaşık 2 bin sarı-kırmızılı taraftar, marşlar okuyup, tezahüratlarda bulunarak şampiyonluğu kutladı.

EMRE ALEYHİNE TEZAHÜRAT

Taraftarlar, Fenerbahçe'ye transfer olan eski Galatasaraylı milli futbolcu Emre Belözoğlu aleyhine de sık sık tezahüratta bulundular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious