Cimbom'a 8. yabancı geliyor

Cimbom'a 8. yabancı geliyor.18389
  • Giriş : 14.12.2008 / 22:49:00

UEFA Kupası'nda finali hedefleyen Galatasaray 8. yabancıyı transfer etme kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray yönetimi, Süper Lig'de şampiyonluk ve UEFA Kupası'nda final hedeflerine ulaşabilmek için yıldızlar topluluğu gibi olan kadroyu daha da güçlendirmeye karar verdi.

Hertha Berlin'i Almanya'da devirerek UEFA Kupası'nda gruptan çıkmayı garantileyen, Süper Lig'de üst üste elde ettiği galibiyetlerle zirveye iyice yaklaşan sarı-kırmızılıların, 8. yabancı oyuncuyu kadroya dahil etme kararı aldıkları belirlendi. Kadrosunda 7 yabancısı olan ve 6+2 kuralına göre 1 yabancı daha transfer etme hakkı bulunan Cim-Bom'da Futbol şubesi sorumlularının, sessiz, sedasız bir operasyon başlattıkları vurgulandı.
Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Futbol şubesinden sorumlu yöneticilerin bir süredir yurt dışında çok gizli temaslarda bulundukları hatta bayram tatiline rağmen çalışmalara ara vermedikleri öğrenildi.

Geçtiğimiz yaz döneminde Harry Kewell, Fernando Meira, Milan Baros gibi ünlü yıldızların transferlerini büyük bir gizlilik içinde sonuçlandıran yöneticilerin, ismi gizlenen yeni yabancıyı da önümüzdeki günlerde kadroya dahil edecekleri ifade edildi.

Futbol şubesi sorumlularının elinde alternatifli bir liste olduğu ve yapılacak çalışmalar sonunda belirlenecek oyuncunun transfer edileceği vurgulandı.

Linderoth gönderilmiyor
Bu arada sarı-kırmızılı yöneticilerin, yaşadığı ağır sakatlıklar yüzünden yaklaşık bir yıldır verimli olamayan Tobias Linderoth'u göndermeyi düşünmedikleri bildirildi. Sahalara dönmek için gün sayan İsveçli oyuncunun büyük olasılıkla kadroda tutulacağı öğrenildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*