Cimbom'a Fener taktiği!

Cimbom'a Fener taktiği!.13151
  • Giriş : 13.03.2009 / 10:22:00

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, G.Saray maçına F.Bahçe taktiği ile çıkacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Teknik direktör Ersun Yanal, Cim Bom´a karşı takımını Fenerbahçe maçının taktiği ile sahaya sürecek.Hücum öncelikli futbolla rakibi durdurmayı planlayan Yanal, alternatif atak arayışlarına devam ediyor..

Tek Fener'de iyiydi

Fanatik'in haberine göre, Trabzonspor'da teknik heyetin Galatasaray maçına yönelik taktiği yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Fenerbahçe ile sezonun ikinci bölümünün başında Kadıköy'de oynanan karşılaşma dışında büyük maçlardaki formuyla eleştirilen Bordo-Mavililer'in bu tabloyu Galatasaray müsabakasıyla silmeyi planladığı öğrenildi. Teknik direktör Ersun Yanal'ın Cim Bom'a karşı Trabzonspor'a tıpkı Fenerbahçe önünde olduğu gibi atak bir Futbol oynatacağı ve böylece rakibi sindirmeye çalışacağı bildirildi.

Duran top çalışıyorlar

Yattara, Selçuk ve Colman gibi hücuma destek verebilecek oyuncularıyla sık sık bu taktik üzerine konuşan Bordo-Mavililer'in hocası Ersun Yanal'ın ayrıca Alanzinho'yu da kullanması bekleniyor. Umut Bulut ve Gökhan Ünal'ın, taraftarların verdiği destekle moralinin yükselmesi de deneyimli teknik direktörü sevindiren noktalardan biri. Duran top ve kanat bindirmeleri üzerine özel gol çalışmaları yapan Trabzonspor'da savunmanın ideal düzenine dönecek olması da Yanal'ın bir başka artısı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*