Cimbom'a Koeman teklif edildi

Cimbom'a Koeman teklif edildi.10456
  • Giriş : 09.04.2008 / 10:20:00
  • Güncelleme : 09.04.2008 / 10:28:25

Abdullah Avcı´dan olumsuz yanıt almasıyla yeni sezon için takımın başına yabancı hoca getirmeye karar veren Galatasaray'a, menajerlerin Valencia´da umduğunu bulamayan Hollandalı hocayı önermeye hazırlandıkları öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Karl Heinz Feldkamp’ın istifasının ardından sezon sonuna kadar mevcut teknik heyetle yola devam etme kararı alan Galatasaray yönetimi, gelecek yıl takımı emanet edeceği teknik direktör konusunda da arayışını gizlice sürdürüyor.

Başkan Adnan Polat’ın geçtiğimiz hafta resmi teklifte bulunduğu Getafe’nin teknik direktörü Laudrup için görüşmeleri hızlandırdığı, Danimarkalı hocanın Galatasaray’ın başına geçmesi için ikna edilmesine çalışıldığı belirtildi.

'Sıcak bakıyor'
Menajerlerin ise sarı - kırmızılı yönetime sürpriz bir ismi daha önermeyi planladıkları öğrenildi. Sezon ortasında PSV Eindhoven’dan İspanya’nın Valencia takımına giden Hollandalı ünlü teknik direktör Koeman’ı, Galatasaraylı idarecilere teklif etmeye hazırlanan Laudrup’un menajerleri, ünlü teknik adamın İspanya’da zor günler geçirdiğini ve sözleşmesini fesh edebileceğini bildirdiler. Koeman’ın Galatasaray’a gelme fikrine sıcak baktığı ancak Valencia’daki durumunun netleşmesini de bekleyeceği ifade edilirken, sarı - kırmızılı yönetimin de Laudrup’un olmaması durumunda, bu ismi düşünebileceği vurgulandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious