Cimbom'da Aziz Yıldırım öfkesi

Cimbom'da  Aziz Yıldırım öfkesi.12747
  • Giriş : 15.05.2008 / 02:18:00
  • Güncelleme : 16.05.2008 / 11:04:02

Fenerbahçe Bayan Basketbol takımı dün şampiyon oldu. Ama zaferden çok bu görüntüler dikkat çekti. Aziz Yıldırım resmen çıldırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisi son maçında, karşılaşmanın bitimine 3 dakika 20 saniye kala her iki takımın yöneticileri arasında tartışma çıktı.

Taraftarlar da olay çıkarırken, maça 15 dakika ara verildi.

Caferağa Spor Salonu'nda oynanan maçı Fenerbahçe 13 sayı önde götürürken, sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım, sarı kırmızılı yöneticilerden Yiğit Şardan ve Ahmet Dedehayır'ın bulunduğu bölüme doğru hareket ederek, yöneticilerle bir süre tartıştı.

Başkan Aziz Yıldırım, sarı lacivertli yönetim kurulu üyelerinin de araya girmesiyle sakinleştirildi. Bu arada taraftarlar da olay çıkarırken, maçın bitimine 3 dakika 20 saniye kala karşılaşmaya 15 dakika ara verildi. Güvenlik güçlerinin olaylara müdahale etmesinin ardından karşılaşma kaldığı yerden devam etti.

Galatasaray'da Aziz Yıldırım öfkesi

Karşılaşma boyunca kendilerine aralıksız küfürler edildiğini belirten Şardan, "Küfürler üzerine yönetici arkadaşım Ahmet Dedehayır Fenerbahçeli yöneticiler tribünlerdeki kötü tezahüratın kesilmesi için girişimde bulunulmasını talep etti. Ancak bu talebimiz maalesef karşılık bulmadı" dedi.

"Biz de bunu not ettik"

Kendilerinin bu iyi niyetli taleplerine karşılık Aziz Yıldırım'ın ayaklanarak yanlarına geldiğinin altını çizen Şardan, "Aziz bey gelip bize 'Seyirciyi provoke etmeyin' dedi. Biz de böyle bir amacımız olmadığını ve bizim stadımızda böyle bir durum olduğunda derhal müdahale ettiğimizi söyledik. Bunun üzerine Aziz bey, Fenerbahçe ile oynadığımız son kupa maçında, bizim tribünlerimizden kendisine yönelik hakaretler edildiğini söyleyince de, böyle birşeyin kesinlikle gerçekleşmediğini, münferit tepkileri de yönetim kurulu olarak anında engellediğimizi belirttik" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious