Cimbom'da bir istifa daha

  • Giriş : 09.04.2008 / 17:45:00

Galatasaray Kulübü Futbol Altyapı Sorumlusu Ali Yavaş, görevinden istifa etti. Ali Yavaş, yaptığı yazılı açıklamada istifa gerekçesini şöyle açıkladı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ali Yavaş, yaptığı yazılı açıklamada, Galatasaray'ın, içinde yer almaktan her zaman onur ve gurur duyduğu bir camia olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

''Galatasaray Kulübü, hayatımdaki önemli kırılma noktalarında, sevinçlerimde, üzüntülerimde en az ailem kadar desteğini gördüğüm, profesyonel olduğu kadar değerlerine de sahip bir Futbol kulübüdür.

Son günlerde yazılı ve görsel basında, sorumlusu olduğum Galatasaray Kulübü altyapısıyla ilgili haberler yer almaktadır. Sayın başkanımızın, kendini her türlü platformda kanıtlamış olan altyapının bundan sonraki yönetim görevleriyle ilgili açıklamaları ve diğer demeçler beni son derece üzmüştür. Bu yaklaşımı, 24 yıldır Galatasaray Kulübü kongre üyesi, Galatasaray forması giymiş bir futbolcu ve 2002 yılından beri Futbol altyapı sorumlusu olarak hak etmediğim inancındayım.

Galatasaray, benim için her zaman ikinci bir aile olmuştur. Ancak her ailede yaşanabilecek ayrılıklar gibi son yaşanan gelişmeler de benim Galatasaray ailesinden fiziki olarak yollarımı ayırmamı gerektirmiştir. Bugün itibariyle Galatasaray Kulübü'ndeki altyapı sorumluluğu görevimden ayrılıyorum.

Galatasaray Kulübü'nün gönlümdeki yerinin baki kalacağını belirtir, bugüne kadar bana emeği geçen herkese şükranlarımı sunmak isterim.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious