Cimbom'da büyük operasyon!

Cimbom'da büyük operasyon!.14149
  • Giriş : 21.05.2009 / 09:54:00

Cimbom hangi hocaya teklif götürmeye hazırlanıyor?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cimbom'da şok operasyon... Başkan yardımcısı Yiğit Şardan, Lucescu'yla bu sabah erken saatlerde özel bir görüşme yapıp transfer teklifinde bulunacak

G.SARAY'DA yönetim gizli bir operasyona imza atıyor. Sarı-kırmızılı yöneticiler Shakhtar Donetsk'in teknik direktörü Mircea Lucescu ile bu sabah özel bir görüşme yapıp resmi transfer teklifinde bulunacak. Bülent Korkmaz göreve devam etmesine rağmen harekete geçen yönetim dün Romen hoca ile dirsek temasına girdi. Lucescu'nun yakın dostu Abdürrahim Albayrak'ı devreye sokan G.Saray yönetimi, bu sabah bir görüşme yapmak için söz aldı.

KRİZ ÇIKARTABİLİR

SARI-KIRMIZILI takımda başkan yardımcısı Yiğit Şardan, dün Şükrü Saracoğlu Stadı'nda UEFA Kupası finali oynayan ve bugün Ukrayna'ya dönecek olan Lucescu ile sabah erken saatlerde buluşacak. Görüşmede Mircea Lucescu'ya resmi teklifte bulunulacak ve yeni sezonda G.Saray'ın teknik direktörü olması istenecek.

BİLİNDİĞİ gibi Lucescu, G.Saray'da 2000-2002 yılları arasında görev yapmış, Süper Kupa ve Lig Şampiyonluğu başarıları sağlamıştı. 2002'de takımı şampiyon yapmasına rağmen Özhan Canaydın'ın başkan seçilmesi ve Fatih Terim'i göreve getirmesi nedeniyle Beşiktaş'a giden Romen hoca, Kartal'ı da 100. yılında şampiyonluğa taşımıştı.

BU arada G.Saray yönetiminin bu davranışı akıllara Metalist Kharkiv maçı sonrasında Beşiktaş'ta yaşananları getirdi. Siyah-beyazlıların Başkanı Yıldırım Demirören yönetimi de Lucescu ile dirsek temasına girmiş ve bu olay Ertuğrul Sağlam'ın istifasına yol açmıştı. G.Saray'da ise Beşiktaş derbisi öncesinde Lucescu ile görüşmenin artçı şokları olabilir. Bu görüşmenin Bülent Korkmaz cephesinde büyük tepkiyle karşılanması sözkonusu...

Vatan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*