Cimbom'da Canaydın yemini

Cimbom'da Canaydın yemini.13026
  • Giriş : 28.09.2007 / 10:24:00
  • Güncelleme : 28.09.2007 / 10:31:43

Galatasaray, Canaydın için sahaya çıkacak. Futbolcular yemin etti, kararlılar...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray başkanı Özhan Canaydın için oynayacak. Takım oyuncuları Hakan Şükür ve Hasan Şaş arkadaşlarını böyle motive ediyor...

BAŞKANA HEDİYE OLSUN
Yarın akşam Ali Sami Yen'de Beşiktaş'ı konuk edecek olan Galatasaray'da futbolcular, zirveyi yakından ilgilendiren derbiyi kazanarak başkan Özhan Canaydın'a galibiyet hediye etmek istiyorlar.

Takımın 'ağabeyleri' Hasan Şaş ile Hakan Şükür; arkadaşlarını toplayarak, önceki gün pankreasındaki rahatsızlık nedeniyle operasyon geçiren ve halen hastanede bulunan Özhan Canaydın için galip gelmek zorunda olduklarını ifade ettiler. Özellikle başkan ile yakın ilişkisi bulunan ve Canaydın'ı çok sevdiği için toplantıda gözleri dolan Hasan Şaş'ın, "Başkanımız önemli bir ameliyat geçirdi. Beşiktaş maçını kazanmak artık boynumuzun borcu. Bizim ve Galatasaray için her türlü fedakarlığı yapan böyle bir başkana derbi galibiyeti hediye edemezsek, bize yazıklar olsun" dedi.

Şaş'ın ardından sözü alan kaptan Hakan Şükür de, "Beşiktaş'ı mağlup ederek başkanımıza bir nebze olsun moral verebilirsek ne mutlu bize" ifadesini kullandı. Galatasaraylı futbolcuların da, derbide sahaya çıkarken taşımak üzere "Geçmiş olsun" pankartı hazırladıkları öğrenildi.

CANAYDIN DERBİYE GİTMEK İSTİYOR
Özhan Canaydın'ın da narkozun etkisinden çıkıp uyandıktan sonra, "Derbiye gideceğim" dediği, ancak doktorların bu isteğe "İmkansız" diye yanıt verdikleri öğrenildi.

YILDIRIM TELEFON ETTİ
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Canaydın'ın eşi Asuman Canaydın'ı telefonla arayarak, "Ayağa kalkar kalkmaz bana haber vermenizi rica ediyorum. Ziyarete gelmek istiyorum" diye konuştu.

DURUMU İYİYE GİDİYOR
Bu arada Canaydın'ı ameliyat eden Prof. Dr. Münci Kalayoğlu dün akşam başkanın beklenenden daha hızlı bir iyileşme gösterdiğini belirterek, "Biraz önce kalktı ve oturdu. Yarın daha iyi olacak" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious