Cimbom'da hazırlık sürüyor

Cimbom'da hazırlık sürüyor.13120
  • Giriş : 04.08.2008 / 21:18:00

Galatasaray Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdü.

Almanya'daki 2. etap çalışmalarının ardından bugün İstanbul'a dönen sarı-kırmızılılar, akşam saatlerinde de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı bir antrenman yaptı.

Sarı-kırmızılıların, aerobik koşular ve topsuz çalışmalardan oluşan yenilemeye yönelik antrenman yaptığı bildirildi.

TSV 1860 Münih ile yapılan maçta sağ kaval kemiği üzerine darbe alan Barış Özbek'in dün başlanan tedavisine, sağlık merkezinde devam edildiği, Barış'ın, tedavinin ardından takımla antrenmana katıldığı belirtildi.

Yine dünkü maçta sağ dizine sert bir darbe alarak maçı tamamlayamayan Mehmet Güven'in, Özel Acıbadem Hastanesi'nde MR'ının çekildiği ve tedavisinin sürdürüldüğü kaydedildi.

Ümit Karan'ın soğuk algınlığı, Orkun'un da sindirim sistemi rahatsızlığı nedeniyle dinlendirildikleri ifade edildi.

Servet ve Emre Güngör'ün, antrenör Cevat Güler yönetiminde sahada takımdan ayrı bir program dahilinde çalıştıkları, Lincoln, Keewell ve Linderoth'un, tedavilerinin ardından fizyoterapistler eşliğinde salonda ve sahada takımdan ayrı çalışma yaptıkları, Semih Kaya ve Uğur Uçar'ın ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmalarına devam edildiği bildirildi.

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını yarın sabah 10.30 ve akşam 17.30'da yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Sabah antrenmanının basına açık olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*