Cimbom'da neşeli idman

Cimbom'da neşeli idman.30893
  • Giriş : 25.09.2008 / 15:07:00

Galatasaray, 28 Eylül Pazar günü Konyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Michaael Skibbe yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcular kondisyon çalışmasının ardından, tek pas çalışması yaptı.
Antrenman yarım sahada yapılan çift kale maçla sona ererken, birbirleriyle şakalaşan futbolcu ve teknik heyetin neşeli oldukları gözlendi.

Skibbe, son günlerde basında takım sistemini eleştirdiği yönünde haberler çıkan Servet ile antrenman öncesinde bir süre sohbet ederken, bu oyuncunun çift kale maçta Yaser ile girdiği ikili mücadelelerdeki sert oyunu dikkati çekti. Servet'in müdahaleleriyle birkaç defa düşen Yaser'in tepki vermemesi ortamın gerginleşmesini önledi.

Sakatlığı nedeniyle tedavisi sürdürülen ve antrenör Cevat Güler yönetiminde çalışan Arda Turan, bugünkü antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

Dün yapılan antrenmandan sonra hafif ağrıları olan Aydın'a, tedbir amacıyla sağlık ekibi tarafından sahada takımdan ayrı idman yaptırıldı.

Tedavileri sürdürülen sakat futbolculardan Orkun, Emre Güngör ve Uğur Uçar salonda, Linderoth ve Mehmet Topal sahada sağlık ekibi yönetiminde çalıştı. Ümit ve Nonda'nın tedavilerine de devam edildi.

Geçirdiği viral enfeksiyon nedeniyle antrenmana katılmayan Volkan'ın dinlendirildiği bildirildi.

Galatasaray, Konyaspor maçı hazırlıklarını akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*