Cimbom'da Oliveira şoku!

Cimbom'da Oliveira şoku!.13029
  • Giriş : 06.08.2008 / 16:48:00
  • Güncelleme : 06.08.2008 / 17:18:59

Zaragoza'nın Brezilyalı golcüsü Ricardo Oliveira konusunda farklı bir iddia da İspanya'dan geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray'ın transferinde son aşamaya geldiği belirtilen Zaragoza'nın Brezilyalı golcüsü Ricardo Oliveira konusunda farklı bir iddia da İspanya'dan geldi. İspanyol basını 28 yaşındaki yıldızın Zaragoza'nın ücretine zam yapması nedeniyle takımda kaldığını iddia etti.

İspanya'da Aragon Bölgesi'nin önemli gazetelerinden Heraldo De Aragon'da yer alan habere göre daha önce 2. Lig'de oynamak istemediğini belirterek takımdan ayrılacağını açıklayan Oliveira, alacağı ücretin 3 milyon Euro'ya yükseltilmesiyle mavi beyazlı ekipte kalmayı kabul etti. 4 yıllık olan sözleşmesini 1 yıl daha uzatarak 2013 yılına kadar İspanya'da kalmayı kabul eden Brezilyalı, böylece Milito ve Ayala ile birlikte takımda en yüksek ücreti alan isimler arasına girdi.

Haberde Oliveira'nın "Kulübüm 4 yıllık sözleşmemi 1 yıl daha uzatmayı teklif etti, ben de düşünmeden kabul ettim. Onların benden memnun olduğunu bilmek çok güzel. Burada kaldığım için çok mutluyum, çünkü ailem hayatına aynı yerde devam edecek ve çocuklarım aynı okula gidecek" sözleri de yer aldı.

Bu arada Oliveira, dün Pontevedra ile oynanan hazırlık maçında takımının ilk golünü kaydeden isim oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*